Një natë para protestës/ Hiqet skela mbrojtëse e kryeministrisë

Sa herë opozita shqiptre ka lajmëruar protest, një natë para hyrja kryesore e kryeministrisë është rrethuar me skele mbrojtëse.

Por, këtë herë duket se ka ndodhur e kundërta.

Skela që qëndronte para kryeministrisë është hequr mbrëmjen e së premtes, një natë para protestës së të shtunës.

LEXO DHE :  Pas mbledhjes për kryeprokurorin e ri, kreu i KLP: Ja nga kush merret vendimi!

Kujtojmë se në protestën e 16 shkurtit, qytetarët tentuan të hyjnë në qeveri duke shkatërruar pjesërisht skelën para kryeministrisë./ I.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.