Një grua humb jetën në minierën e Bulqizës, teksa mblidhte krom

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në  minierën e Bulqizës. Një 50 -vjeçare është aksidentuar teksa mblidhte krom në zoën D.

Viktima është 50 vjeçarja, Shpresa Rami, mësohet se gruaja është shtypur për vdekje nga fadroma.

LEXO DHE :  Ushqimet super hidratuese kundër nxehtësisë dhe lodhjes

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po kryen hetimet praprake. V.D/Dritare.net/

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.