Një grua humb jetën në minierën e Bulqizës, teksa mblidhte krom

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në  minierën e Bulqizës. Një 50 -vjeçare është aksidentuar teksa mblidhte krom në zoën D.

Viktima është 50 vjeçarja, Shpresa Rami, mësohet se gruaja është shtypur për vdekje nga fadroma.

LEXO DHE :  Pyetja kryesore pa përgjigje është: A do të ndryshojnë kufijtë e Kosovës?

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po kryen hetimet praprake. V.D/Dritare.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.