Një fëmijë 10-vjeçar plagoset më fishekzjarre

Një fëmije 10 -vjeç është plagosur me fishekzjarre në fshatin Telum të njësisë Temal në bashkinë Vau Dejës. Pas ngjarjes një helikopter i Forcave të Armatosura është nisur në vendngjarje. “Helikopteri i FA sapo mbërriti në Tirane, në spitalin e traumës me fëmijën e plagosur ne afërsi të fshatit Lekbibaj”, njofton Ministria e Mbrojtjes. Ndërkohë që ende nuk dihet si është gjendja e të miturit. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Marrëdhëniet intime, zbuloni disa gjëra që meshkujt lënë kokën

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.