Nis sfida Suedi-Angli

Ka pak minuta që ka nisur çerekfinalja mes Anglisë dhe Suedisë, të dy skuadrat janë pretendente për të fituar këtë botëror. Anglia shpreson shumë që rruga e hapur deri tani ta çojë edhe me tej. Ndërkohë që edhe Suedia kërkon fitoren dhe për më tepër që asnjëherë nuk ka qenë në këtë formë. Deri tani kanë kaluar dhjetë minuta nga ndeshja, por ende asnjë gol. Skuadra fituese do të shkojë në gjysmëfinale V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Video/ Çfarë bënë Rama e Berisha, kur prishej mbikalimi i Zogut të Zi!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.