Nis sfida mes Kroacisë dhe Rusisë

Sapo ka nisur çerekfinalja e dytë e ditës së sotme ku përballë njëra-tjetrës janë Rusia dhe Korcia. Sigurisht që Krocia dëshiron të shkojë sa më lart në këtë ëndërr, ndërkohë që Rusia ndihet me e qetë pasi është në shtëpinë e saj. Skuadra që do të fitojë në ndeshjen e sotme do të ndeshet në gjysmëfinale me Anglinë. V.D/dritare.net/

LEXO DHE :  Foto/ Të gjitha në të bardha, ja veshjet më të bukura të javës nga mbretëroret!

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.