Nis sfida mes Kroacisë dhe Rusisë

Sapo ka nisur çerekfinalja e dytë e ditës së sotme ku përballë njëra-tjetrës janë Rusia dhe Korcia. Sigurisht që Krocia dëshiron të shkojë sa më lart në këtë ëndërr, ndërkohë që Rusia ndihet me e qetë pasi është në shtëpinë e saj. Skuadra që do të fitojë në ndeshjen e sotme do të ndeshet në gjysmëfinale me Anglinë. V.D/dritare.net/

LEXO DHE :  Revolta e televizionit: Dritë hijet e një fikje-ndezjeje

 

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.