Nis miqësorja Shqipëri-Jordani, Elbasan Arena e boshatisur

Para pak minutash ka stratuar ndeshja Shqipëri-Jordani, e cila vijon me rezultatin 0-0.

Kjo ndeshje kuadër të përgatitjeve për ndeshjet e Ligës së Kombeve.

Në përballjen e sotme, Panuçi ka surprizuar me formacionin, duke bërë shumëndryshime. Kapiten është zgjedhur Mërgim Mavraj. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Live/ Tensionohet protesta e studentëve: S’ka përçarje

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.