Ngjyra më e bukur për manikyrin tuaj të ardhshëm!

Manikyri është shndërruar në një lloj arti. Ngjyra të ndryshme të kombinuara me dizajne të reja e kanë bërë artin në një nivel tjetër ku kërkojnë frymëzim të vazhdueshëm. Por ka disa ngjyra klasike dhe të preferuara që vazhdojnë të kenë dinamikën e tyre.

Për të mirëpritur pranverën, atëherë, ngjyra më e gjallë dhe më e përshtatshme për manikyrin tuaj të ardhshëm është roza e ndezur. Ajo është një ngjyrë e cila nuk del kur nga moda pasi është ngjyrë e bukur, e ndritshme dhe që të ngre humorin.

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 19 shtator 2018

Mund t’i lyeni thonjtë thjesht rozë ose mund t’i bëni dizajne të ndryshme si tek fotot më poshtë që ne kemi zgjedhur t’i ndajmë me ju./D.My-Dritare.net

 

 

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.