Ngjarja tronditëse, detyronte djalin 8 vjeçar të rrinte në një dhomë me skeletë dhe statuja demonësh

I detyruar të jetonte midis, statujave skeletëve, demonave. Është ky ambjenti në stilin e familjes “Addams”, në të cilin një fëmijë 8 vjeçar ka kaluar pasditet e tij për dy vite. Siç shkruan Corriere della Sera, djali ishte i detyruar nga  babai i cili ishte apasionuar nga objektet ekzorciste,  që të bënte detyrat brenda një dhome horror. Çdo pasdite sapo kthehej nga shkolla, djali sipas prokurës përfaqësuese në Assunta Cassavia, duhej të studionte në studion horror të babait, me objekte drithëruese. Kjo situatë i ka shkaktuar 8 vjeçarit një gjendje frike dhe ankthi, aq sa e ema ka kërkuar një zgjidhje duke iu kundërvënë bashkëshortit. Nëse djali nuk merrte nota të mira në shkollë, babai e dënonte me goditje ose duke ngrënë ushqim të prishur.

LEXO DHE :  Ja 10 truket që ju lehtësojnë jetën!

E gjithë ngjarja ka ndodhur në Romë në shtetin e Italisë, dhe gruaja ka denoncuar bashkëshortin dy vite më parë në 2015, duke ndaluar bashkëshortin t’i afrohej djalit./dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.