Ngjarja në Selenicë/ Ministri Xhafaj niset drejt fshatit

 

Ridvan Zykaj 24 vjeç ka vrarë ditën e premte 8 persona, të afërm të tij.

Në lidhje me këtë ngjarje të rëndë, Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, dhe Drejtori i Policisë së Shtetit Ardi Veliu janë nisur menjëherë drejt fshatit Resulaj të Selenicës.

LEXO DHE :  PD e akuzon për lidhje me bandën Bajri, reagon ministri Bushati

Nga ana tjetër detaje të tjera kanë dalë për autorin, 24-vjeçar.

Mësohet se 24-vjeçari ka qenë në një drekë me familjen e tij.

Dyshimet janë se gjatë kohës së kryerjes së aktit të rëndë autori ka qenë në gjendje të dehur./ I.M-Dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.