Nga kapelat shik, deri te lufta me erën. Dasma e princeshë Eugenie, në foto

Dasma e princeshës Eugenie, mbesës së mbretëreshës Elizabet dhe Jack Brooksbank u zhvillua, në Chapel të Shën Gjergjit, në kështjellën e Windsor. Dritare.net ka sjellë, dasmën mbretërore në foto. Mos e humbisni!/K.C/dritare.net

 

 

LEXO DHE :  7  kombinime veshjesh, që do ju bëjnë të ndiheni rehat dhe bukur

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.