Nëse doni të visheni bukur këtë pranverë, ndiqni këto blogere!

Të gjitha femrat duam të vishemi bukur dhe me stil, sidomos kur koha është e ngrohtë kemi më shumë mundësi zgjedhjesh për të kombinuar veshje elegante dhe komode.

Pranvera është një stinë  e përshtatshme për t’u veshur më mirë nga të gjitha stinët e tjera, pasi mund të veshim rroba të rehatshme, të holla, me ngjyra dhe kur është pak më freskët mund të veshim ndonjë xhaketë “Blazer” të bukur.

LEXO DHE :  Faqja britanike: Shqipëria, vend mahnitës

Gjithsesi, jo të gjitha femrat marrin vesh nga moda, madje disa prej tyre përtojnë. Për këtë arsye, ne kemi zgjedhur për ju veshjet më të bukura nga Blogeret më të mira, që e dinë stilin e mirë. Për më shumë shikoni fotot edhe tek fotogaleria më poshtë. /D.My-Dritare.net

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.