Vrasja në Vlorë/ Një orë në ndjekje, ja si u arrestua autori!

Pas ngjarjes së rëndë në Vlorë, ku mbeti i vrarë kryeplaku i Kotës, në Selenicë, policia ka publikuar pamjet e arrestimit të autorit, Admir Delaj.  Pas rreth një orë ndjekjeje nga policia, 44-vjeçari është arrestuar. 44-vjeçari vrau me çifte kryeplakun, Fatmir Hodo, pas një debati  në një nga lokalet e fshatit/K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ A do të guxonit ta provonit një ulje në këto aeroporte!

 

 

 

 

 

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.