Ne vdesin për gurë e dantella, por shihni çfarë sugjerojnë amerikanët për një dasmë

Ndërkohë që ne shqiptarët vdesim për dantella, gurë e xixa në dasmë, ata që vishen më thjeshtë janë amerikanët. Këtë herë ata sugjerojnë disa jumpsiuts me të cilat mund të ngjajmë shumë bukur.

“ Por, kush thotë që të veshurit duhet gjithmonë të përfshijë një fustan? Nëse jeni vajzë që jeni duke kërkuar për një pamje më unike një jumpsuit formal është veshje që vazhdon të jetë në modë. Asnjë kofshë e zbehtë, asnjë këmbë e djersitur dhe asnjë gjë nuk duhet”, shkruan Huffingtonpost. Dritare.net sjell, për ju sugjerimet e tyre.V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  5 hapa si t'i pastroni këpucët prej kamoshi, pa i dëmtuar!
Jumpsuit treçereksh
<strong>Sizes</strong>: XS to L<br>Get the <a href="https://www.anthropologie.com/shop/natalie-embroidered-wide-leg-jumpsuit?
Jumpsuit me dekolte
<strong>Sizes</strong>: 0 to 22.&nbsp;<br>Get the <a href="https://www.fameandpartners.com/dresses/dress-the-yorelis-jumpsuit
Jumpsuit super elegant
<strong>Sizes</strong>: 0 to 14<br>Get the <a href="http://us.asos.com/asos/asos-design-jumpsuit-with-embroidery-and-lace-up-
Jumpsiu me dy  pjesë
<strong>Sizes</strong>: 00 to 12<br>Get the <a href="http://www.clubmonaco.com/product/index.jsp?productId=147070556" target=
Jumpsuit mendasfshi
<strong>Sizes</strong>: 0 to 12<br>Get the <a href="https://www.thereformation.com/products/lemongrass-jumpsuit?color=Midnigh
Jumpsiut me dantellë
<strong>Sizes</strong>: XS to 2X<br>Get the <a href="https://shop.nordstrom.com/s/socialite-lace-overlay-romper/4553554?origi
 Jumpsuit me ngjyrë të fortë
<strong>Sizes</strong>: 0 to 12&nbsp;<br>Get the <a href="https://www.zappos.com/p/trina-turk-cloud-jumpsuit-poppy/product/89
Jumpsuit klasik i zi
<strong>Sizes</strong>: 0 to 12<br>Get the <a href="https://www.thereformation.com/products/birch-jumpsuit?color=Black&amp;vi
Jumpsuit me lule
<strong>Sizes</strong>: 12 to 28<br>Get the <a href="https://www.eloquii.com/draper-james-for-eloquii-parrot-print-jumpsuit/1
Jumpsuit slimfit
<strong>Sizes</strong>: 0 to 14<br>Get the <a href="http://us.asos.com/asos/asos-design-wrap-front-jumpsuit-with-peg-leg-and-
Jupmsuit pranveror
<strong>Sizes</strong>: 00 to 12<br>Get the <a href="http://www.clubmonaco.com/product/index.jsp?productId=147070586" target=
Jumpsuit sërish i zi dhe elegant
<strong>Sizes</strong>: XS to XL<br>Get the <a href="https://www.zappos.com/p/keepsake-the-label-no-love-jumpsuit-black/produ
Jumpsuit me lule
<strong>Sizes</strong>: 14 to 28<br>Get the <a href="https://www.eloquii.com/printed-strapless-jumpsuit/1326650.html?dwvar_13

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.