Foto/ Në televizor duken gjigante, por sa të gjata janë në të vërtetë këto bukuroshe shqiptare

Ato mund të jenë pa frikë femrat më të gjata në botën e televizionit dhe showbizzit shqiptar.

Kanë një trup për t’u pasur zili, forma të rrumbullakosura, peshë ideale dhe pa diskutim, edhe gjatësinë që çdo vajzë do të dëshironte.

LEXO DHE :  The Sun për Dua Lipën: Dikur jetonte me qira, sot dominon muzikën botërore

Cilat janë këto bukuroshe fatlumi, që nëna natyrë i ka pikturuar me kujdes? ./d.m-dritare.net  I gjeni më poshte:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.