Masakra në Selenicë/ Detajet e reja, policia bën thirrje për ndihmë. Mes viktimave fëmijë dhe gra

Policia e Vlorës ka bërë thirrje për ndihmë për të zbuluar vendndodhjen e autorit të vrasjes së 8 personave Ritvan Zykaj në fshatin Resulaj të Selenicës në Vlorë.

“Policia e Vlorës kërkon ndihmën e qytetarëve për identifikimin sa me shpejt te vendndodhjes së autorit të krimit dhe fton ata që të telefonojnë në numurin 069 41 10 242 si dhe në munrin pa pagesë 129, duke ju garantuar anonimatin.
Policia e Vlorës sqaron se autori është i rrezikshëm dhe në rast konstatimi ti shmagen përballjes më të por të telefonojnë policinë.”-njofton policia.

LEXO DHE :  10 arsye pse avokadoja duhet të jetë pjesë e regjimit tuaj ushqimor

Gjithashtu nga informacionet  mësohet se mes viktimave ka fëmijë dhe gra.

Forca të shumta të policisë kanë rrethuar fshatin, dhe po kryhet operacioni i kapjes së autorit./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.