Aksident në Korçë, vdesin dy persona

Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të enjteje, në Korçë ku për pasojë kanë vdekur dy persona dhe është plagosur një i tretë.  Mësohet se aksidenti ka ndodhur në unazën e qytetit. Në aksident janë përfshirë dy automjete./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Ide si të kombinoni xhaketat xhins, në pranverë dhe verë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.