Aksident në Korçë, vdesin dy persona

Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të enjteje, në Korçë ku për pasojë kanë vdekur dy persona dhe është plagosur një i tretë.  Mësohet se aksidenti ka ndodhur në unazën e qytetit. Në aksident janë përfshirë dy automjete./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Pirro Milkani dhe pianistja Margarita Kristidhi mbjellin dy bredha për nipin dhe mbesën e tyre

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.