Atentati në Durrës, vdes në spital shoku i Harizajt

Ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës në kryeqytet Genci Caci, 33-vjeçari i cili mbeti i plagosur në atentatin e djeshëm në Durrës./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Çudirat shqiptare/ Vendosin telefonat në tenxheren e mbushur me gjellë dhe tentojnë t’i fusin në burg

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.