Ndryshim drastik, shikoni si duken vajzat para dhe pas makijazhit!

Nëse futesh në Instagram me hashtagun #powerofmakeup, përpara syve do të dalin mijëra foto të vajzave me dhe pa makeup. Kur të shikoni foto që dritare.net ka sjellë për ju do të kuptoni sesa fuqi ka kozmetika dhe produktet e saj, në transformimin e pamjes. Pra, kozmetika është një mënyrë për t’u përballur me papërsosmëritë e lëkurës. Shikoni foto në galerinë më poshtë, para dhe pas makeup-it./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Aktori i "Game of Thrones" heq mjekrën pas 7 vitesh, shihni ndryshimin befasues!


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.