Ndodh ajo që nuk pritej, autogoli çon Belgjikën në avantazh

Ajo që nuk pritej ka ndodhur Belgjika ka kaluar në avantazh në minutën e 13 me një autogol të Fernandinjos. Ndërkohë që Brazili ka qenë shumë herë pranë golit gjatë këtyre minutave. Kjo është çerekfinalja e dytë për këtë fazë. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Rama i shkon në zyrë Ruçit, ja kush e shoqëron në takim!

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.