Ndeshja Shqipëri-Andorra, publikohen formacionet zyrtare

Trajneri i kombëtares, Kristan Panuçi ka shpallur listën e futbollistëve që do të grumbullojë për 2 ndeshjet kualifikuese për Euro 2020, përkatësisht ndaj Turqisë në 22 mars në Shkodër dhe Andorrës në 25 mars në transfertë. Grumbullimi i kombëtares do të nis ditën e diel/K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Nazarko: Nëse Rama hedh lëndë kimike, do t'i fusja plumbin!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.