Ndeshja në Serbi/ Liverpul lë në shtëpi futbollistin shqiptar, ja formacionet!

Kanë startuar në orën 18:55 dy sfidat e para të Ligës së Kampionëve, ajo mes serbëve të Crvena Zvezda dhe anglezëve të Liverpulit dhe Monako-Klub Bryzh

Liverpuli luan ndaj serbëve, dhe pikërisht për këtë gjë lojtari shqiptar Xherdan Shaqiri që luan për skuadrën angleze është lënë jashtë lojë nga trajneri për shkak të ndonjë incidenti.

LEXO DHE :  Ja si të kombinoni xhinset, në stinën e bukur të pranverës!

Nga ana tjetër Monako do të kërkojë të reagojë pasi këtë sezon fitorja e fundit daton që nga data 11 gusht përballë Nantesit në kampionat.

Më poshtë formacionet zyrtare./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.