Ndarje nga David Beckham? Ja çfarë thotë Victoria!

Çifti i njohur Victoria dhe David Beckham janë përfolur shumë, përgjatë vitit të shkuar. Të dy u bënë subjekt i shumë tregimeve, ku presupozohej që martesa e tyre shumëvjeçare po përfundonte.

Së fundmi, Victoria në një intevistë për prestigjiozen The Guardian ka folur rreth kësaj teme.

victoria-and-david-beckham

Victoria është shprehur se ndonjëherë ndihet e furstruar kur dëgjon thashtetheme të tilla.

LEXO DHE :  Foto/ Lulet që duhet t'i mbani në shtëpi, për të pastruar ajrin!

Ka raste kur është mjaft furstruese, por unë ia lë punën ekipit tim të PR, nuk jam përfshirë në këto gjëra”, u shpreh ajo.

Pra, stilisja e njohur i konsideon të gjitha thasheshteme, duke nënkuptuar se marrëdhënia e saj me David është njësoj si në fillim./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.