Nata e dytë në Këngën Magjike, ja çfarë ndodh në backstage

Kënga magjike është festivali i cili tashmë është bërë një traditë e bukur, që e duan të gjithë, këngëtarët, shqiptarët brenda dhe jashtë vendit.

Sot është nata e dytë e Këngës Magjike, në të cilën po performojnë jo vetëm kategoria New Artist, por edhe këngëtarët e tjerë që kanë marrë pjesë disa herë në Këngën Magjike.

 

View this post on Instagram

 

Xhoi pjese e New Artist 😉 @xhoi_official #kengamagjike2018

A post shared by Kënga Magjike (@kengamagjikeofficial) on

Flori me këngën e tij Plas, siç duket po merr vëmendjen e të gjithëve, është pëlqyer dhe komentuar shumë nga publiku, por në prapaskenat e festivalit, Mumajesi shfaqet duke kënduar një pjesë të këngës me këngëtaren Manjola Nallbani, njëkohësisht edhe njëra nga pjesëtaret e jurisë./A.C/dritare.net

 

View this post on Instagram

 

Ja se cfare ndodh ne backstage 😉 @iamflorimumajesi @manjolanallbani #kengamagjike2018

A post shared by Kënga Magjike (@kengamagjikeofficial) on

LEXO DHE :  Protesta/ Stresi mesazh shqiptarëve nga burgu

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.