Mozzik shkëputet nga muzika, shijon pushimet me të dashurën

Mozzik, është një nga reperët më të njohur shqiptarë.Pas këngës së suksesshme “Xhelozia”, si duket ai po shijon pushimet me të dashurën e  simpatike Loredana. Çifti ka zgjedhur Turqinë, për të shijuar pushimet nga ku Mozzik nuk ka ngurruar të ndajë një mesazh për fansat. “Jeta është e bukur”, shkruan ai ngjitur me foton. E dashura e tij, Loredana është mjaft e njohur në rrjetet sociale, ajo është një nga blogeret më të ndjekura në Instagram./jd/dritare.net

LEXO DHE :  Do doje ta vizitoje? Chiara Ferragni na tregon një pamje nga Siçilia!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.