Mozzik dhe Loredana do bëhen prindër, kjo foto i thotë të gjitha!

U përfol shpesh për një shtatzëni të mundshme mes çiftit të showbizit, Loredana Zefi dhe Mozzik, por ata asnjëherë nuk reaguan ndaj zërave.

Këtë herë, në postimi e saj të fundit në Instastory ka qenë vetë Loredana ajo që e ka konfirmuar shtatzëninë .

LEXO DHE :  Kush ikën, kush vjen/ Të gjitha lëvizjet televizive të sezonit

Ajo ka publikuar një “boomerang”, ku në dorë ka një palë këpucë të vogla dhe barku i saj, i rrumbullakosur, dukej qartë./E.B-dritare.net

Image result for loredana zefi dhe mozzik

Image result for loredana zefi dhe mozzik

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.