Motrat Hadid shkëlqyen në shfaqjen e modës të Prabal Gurung

Shfaqja e Prabal Gurung në Javën e Modës sikur ishte shfaqje familjare. Kjo sepse në të morën pjesë Gigi dhe Bella Hadid, vëllai i tyre Anwar dhe nëna e tyre Jolanda Hadid.

Në shfaqje motrat Hadid prezantuan koleksionet e projektuesit për Pranverë/Verë 2019, në Spring Studios Gallery 1.

LEXO DHE :  Ndryshoni fjalëkalimin e instagram menjëherë!

Bella dhe Gigi kishin veshur koleksione të një stili të thjeshtë, që të rikujtojnë veshjet e viteve më parë.

Sister sister: Gigi and Bella Hadid walked the runway together at the Prabal Gurung fashion show on Sunday night

Sister sister: Gigi and Bella Hadid walked the runway together at the Prabal Gurung fashion show on Sunday night

Ndërkohë që java e modës vazhdon, Bella dhe Gigi ndodhen në Nju Jork duke prezantuar veshjet e stilistëve me famë botërore./E.B-dritare.net

Hot pink: Bella, 21, donned a bright pink bikini top

 

Toned: Gigi, 23, rocked a cropped white tee

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.