Moti/ Kthjellime dhe vranësira në të gjithë vendin

Moti për ditën e sotme pritet të jetë i kthjellët dhe me vranësira të pakta kalimtare në të gjithë vendin. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, era do të fryjë në drejtim Juglindje-Verilindje/K.Ç/Dritare.net

LEXO DHE :  FOTO+18/ Mediat kroate publikojnë imazhet “me pullë të kuqe” të Bleona Qeretit

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.