Moti, ja kur do të bjerë breshër sot!

Moti për këtë të diel parashikohet i vranët dhe me intervale dielli. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, parashikohen reshje shiu të herëpashershme dhe lokalisht të vazhdueshme me intensitet të ulët dhe mesatar.

Prej orëve të mesditës, reshjet do të marrin karakter shtrëngatash, rrebeshe me shkarkesa elektrike dhe breshër që parashikohet i izoluar. Për shkak të reshjeve do të ketë mjegull e mjegullinë lokale.

LEXO DHE :  Keni kundrabufe të vogël? Disa ide si t'i organizoni enët!

Temperaturat do të varijojnë nga 4 deri në 18 gradë celsius./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.