Moti i keq/ Anija me turistët e huaj bllokohet në Vlorë

Një anije e cila ka brenda saj disa turistë të huaj është bllokuar në bregdeti ne Vlorës.

Shkak për bllokimin e saj është bërë moti i keq.

Mësohet se tanimë ka nisur operacioni i shpëtimit të turistëve, të cilët ndodhen rreth 30 metra nga bregu./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Ditë zie për gazetaren Anila Basha, humb babanë

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.