Moti i keq/ Anija me turistët e huaj bllokohet në Vlorë

Një anije e cila ka brenda saj disa turistë të huaj është bllokuar në bregdeti ne Vlorës.

Shkak për bllokimin e saj është bërë moti i keq.

Mësohet se tanimë ka nisur operacioni i shpëtimit të turistëve, të cilët ndodhen rreth 30 metra nga bregu./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Do të mahniteni pasi të shikoni këto tatuazhe të jashtëzakonshme

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.