Momentet më të bukura të Kate Middleton, me fëmijët e saj

Dukesha Katë Middleton luan shumë role në jetë, dhe një ndër këto role është ai më kryesori, roli i nënës.

Kate edhe nëna e 3 fëmijëve George, Charlotte dhe Louis.

Sot dritare.net do ju sjellë në foto disa nga momentet më të mira të Kate si nënë. Shikoni fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  PD prezanton platformën antimafia: Shqipëria në krizë të trefishtë


Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.