Moderatorja shqiptare: Ndaloni dasmën, kam harruar karikusin!

Moderatorja shqiptare, Roza Lati ditën e djeshme ka tërhequr vëmendjen e të gjitha medieve, për shkak të disa postimeve në “Instastory”.

Në fotot e postuara prej saj, ajo shihet të ketë veshur një fustan të bardhë nusërie.

roza

Ndërsa ka ndarë disa momente nga photoshoting, Roza Lati zgjodhi që të argëtojë pak fansat e saj dhe ka postuar një foto që i ka shkrirë së qeshuri të gjithë.

LEXO DHE :  AFP: Kryeministri Rama, një yll në Ballkan në rrjete sociale

Untitled-4

Në fotot e postuar në “instastory” ajo shkruan: “ ndalo dasmën,  kam harruar karikusin”./K.Ç/dritare.net

dasma

roza-lati

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.