Moderatorja e njohur humb njeriun e dashur

Moderatorja e njohur e programit “Njerëz të Humbur” Aida Shtino ka humbur ditën e sotme njeriun më të dashur, babain e saj.
Babai i Shtinos ka humbur jetën në moshën 87-vjeçare, për shkaqe natyrale, njofton GSH.al.
Pas programit të saj “Njerëz të Humbur” Aida Shtino u shkëput nga televizioni, duke iu përkushtuar jetës së saj private./ I.M-Ditare.net

LEXO DHE :  Kujdes me llogaritë, brenda pak ditësh hakerat do të sulmojnë bankomatet, alarmin e jep FBI

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.