Modelin e çantave që janë në modë na e tregon Gigi Hadid!

Të vogla, katrore dhe me rruaza, kështu duken çanat që ju patjetër duhet t’i bëni pjesë të gardërobës tuaj. Modelja Gigi Hadid është një ndër të parat që mban një çntë të tillë, dhe në një foto që ka postuar në Istagram, duket sa shik ngjan.

LEXO DHE :  Ja 10 qytetet më të shtrenjta dhe 10 më të lirat në botë!

 

??‍♀️???⚓️?

Un post condiviso da Gigi Hadid (@gigihadid) in data:

Dritare.net dëshiron t’i mbajë të përditësuara lexueset e dritares, prandaj ka sjellë për ju modelet që duhet t’i blini./E.B-dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.