Modelin e çantave që janë në modë na e tregon Gigi Hadid!

Të vogla, katrore dhe me rruaza, kështu duken çanat që ju patjetër duhet t’i bëni pjesë të gardërobës tuaj. Modelja Gigi Hadid është një ndër të parat që mban një çntë të tillë, dhe në një foto që ka postuar në Istagram, duket sa shik ngjan.

LEXO DHE :  Rama në ditën e Kurban Bajramit: Po rimëkëmbim xhamitë në të gjithë vendin

 

🧜🏼‍♀️🇬🇷🐚⚓️🗺

Un post condiviso da Gigi Hadid (@gigihadid) in data:

Dritare.net dëshiron t’i mbajë të përditësuara lexueset e dritares, prandaj ka sjellë për ju modelet që duhet t’i blini./E.B-dritare.netLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.