Ministri i Drejtësisë në Turqi: Ky veprim është bërë nën komandën e Fethullah Gylen

​Ministri i Drejtësisë, Bekir Bozdag ka thënë për televizionin Haberturk se kjo është përpjekja e një grupi brenda Forcave të Armatosura që e njohin të gjithë nga afër.
“Ky është një veprim i bërë nën komandën e Fethullah Gylen”

LEXO DHE :  Fermerët e Lushnjes sërish në protestë: Po falimentojmë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.