Mësoni hilen për ti rikthyer atletet të bardha

Atletet e bardha rrobë janë një makth i vërtetë për tu pastruar, pasi herët apo vonë do të dështoni.

Por kohëve të fundit në rrjetet sociale po qarkullon një eksperiment i cili është bërë hit dhe që tregon se si atletet e bardha të bëra pis, me një hile fare të thjeshtë u rikthyen si të reja.

LEXO DHE :  Nëse i hani këto 9 perime, do të shtoni në peshë!

Në një enë me ujë fusni atletet dhe me një furçë përzieni gjysëm për gjysmë, sodë buke me detergjent dhe fërkojini.Duke parë rezultatet, edhe Google e sugjeron këtë mënyrë si të parën në kërkimet “metoda për të larë atletet e bardha”. /d.m-dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.