Mesazhi prekës i Lori Hoxhës për ditëlindjen e babait

Një ditë më parë themeluesi i “Top Medias” Dritan Hoxha do të festonte ditëlindjen e 49-të, por u nda tragjikisht nga jeta në një aksident në maj të 2008.
Vajza e tij Lori Hoxha  ka publikuar një foto të të atit në një ditëlindje, “Festo me engjëjt ba. Na mungon çdo ditë”, -shkruan ajo krahas fotos./I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Kida humb njeriun e shtrenjtë, prek me statusin e ndjerë


Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.