Melania: Unë nuk dua t’ja di, po ju? Reagon Trump: Kjo ishte për fake news media

Zonja e Parë Melania Trump është kritikuar për zgjedhjen xhakoventës që ka veshur gjatë një udhëtimi në një qendër të ndalimit të fëmijëve të emigrantëve në Teksas.

Ajo mbante veshur një xhakoventë ku shkruhej “Unë nuk dua t’ja di po ju?”. Ndërsa hipi në një aeroplan pamja ishte fare e qartë.

Zëdhënësja e saj tha “nuk kishte asnjë mesazh të fshehur”. Kjo xhakoventë, e cila ka kushtuar 39 dollarë dhe është e Zarës ka shkaktuar një trazirë në mediat sociale.

LEXO DHE :  Selena Gomez në ndjekje të këngëtarit turk!

 

Presidenti i SHBA Donald Trump më vonë ka shkruar në Twitter se mbishkrimi në veshjen e gruas së tij i refefrohet Fake News Media. “Meliania e kuptoi sa pak të ndershëm janë dhe asaj nuk i bëhet vonë” V.D/Dritare.net/

 

 

 

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.