Meghan me mbretëreshën në vizitën e parë zyrtare

Mbretëresha Elizabeta II dhe dukesha Meghan Markle kanë qenë bashkë në hapjen e urës së re të Mersey Gateëay, në Widnes, Cheshire.

Mbretëresha dhe dukesha janë në Cheshire për angazhimin e tyre të parë mbretëror së bashku.

Kjo është hera e parë që Meghan ka marrë pjesë në një ngjarje me mbretëreshën pa Princin Harry.

Mijëra njerëz tashmë ishin duke pritur ardhjen e tyre me flamuj në duar. Të dyja janë pritur me shtrëngime duarsh dhe mirësjellje nga personalitetet lokale, dhe nga duartrokitjet e qindra fëmijë të shkollave.

LEXO DHE :  Vajza e Victoria dhe David Beckham është rritur, tani gatuan ajo për prindërit

Fëmijët e shkollave kanë shkuar në stacion për të përshëndetur mbretëreshën. Ajo që bie në sy është veshja e mbretëreshës Elizabet në ngjyrë bizele, ndersa Meghan kishte veshur një fustan ngjyrë qumështi. V.D/Dritare.net/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.