Meghan Markle vesh fustanin si të Dianës, ja sa kushton!

Gjatë një dalje publike Meghan Marke është vërejtur se kishte veshur një fustan që kishte një ngjashmëri të madhe me një tjetër fustan të veshur nga princeshë Diana në 1986 gjatë një vizite në Arabinë Saudite.

LEXO DHE :  Më i dashuruar se kurrë, Bes Kallaku do t’ju përlotë me postimin pas lindjes së vajzës

 

Nuk dihet nëse veshja e Markles ka qenë e menduar më parë, apo është thjesht një rastësi por ajo që dihet është se fustani kushton plotë 3922 Paund./ I.M-DLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.