Meghan Markle të lë pa fjalë me klasin e saj, shihni fotot!

Meghan Markle zgjodhi seriozitetin, ngjyrën e bardhë dhe e të zezë , në daljen e saj të parë në Royal Ascot.

Një muaj pas martesës, Markle bëri debutimin e saj zyrtar në shfaqjen më të famshme të kuajve në botë. Ajo mbante te veshur një fustan të gjatë me shumë kals . Përveç Harryt, ngjarja u ndoq nga Carlo dhe Camilla dhe Mbretëresha Elizabeth.

LEXO DHE :  Çfarë është amendamenti 25, dhe si mund të shkarkohet Presidenti i SHBA!

Ajo që ra në sy në këtë event ishin kapelet nga më të ndryshme të pjesëmarrëseve. Dritare.net sjell për ju disa prej tyre. V.D/Dritare.net/Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.