Meghan Markle shpreh në mënyrë të veçantë, ngushëllimet për viktimat e Zelandës së Re

Të martën pasdite, duka dhe dukesha e Sussex, vizituan Shtëpinë e Zelandës së Re, në Londër. Ata nënshkruan një libër ngushëllimi, për viktimat e sulmit terrorist në Chrischurch.

Meghan shtatzënë, e cila po pret fëmijën e saj të parë, shprehu ngushëllimet e saj, në një mënyrë mjaft të veçantë. Ajo veç fjalëve, kishte vënë dhe vëthët që ia kishte dhuruar kryeministrja e Zelandës së Re, Jacinda Ardern.

LEXO DHE :  Basha uron Pashkët nga Kisha e Shna Ndout: Zoti e ndriçoftë rrugën e shqiptarëve kundër padrejtësive!

Sipas mitologjisë Mori, vëthët  që kishte Meghan ishin një ogur i mirë, pasi përcillnin dhe sillnin dashuri./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.