Meghan Markle sensuale, duke pjekur qofte!

Para 5 vitesh për një reklame të revistës “Mens Health”, Meghan Markle u përzgjodh vajza që duhej të bënte një video seksi për atë revistë.

Ajo pranoi duke qenë se ishte dhe një aktore shumë e mirë. Në fakt në atë kohë, kurrë nuk na i priste mëndja se ajo do të bëhej një ditë Dukesha e Sussex.

LEXO DHE :  Protestat në Ballkan/ Hahn: Të gjithë format e dhunës, të papranueshme

Ditën e sotme me siguri Meghan do donte që mos e kishte bërë kurrë atë reklamë, pasi siç mund ta shikoni ajo shfaqet shumë sensuale. Gjithsesi video tashme është bërë dhe është bërë virale në rrjetet sociale./D.M-Dritare.net

https://www.youtube.com/watch?time_continue=31&v=cbn0xFtWUaU

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.