Meghan Markle dhe shoqja e saj, njëra më e bukur se tjetra

 

E njihini shoqen më të mirë të Meghan Markle? Ajo është, Jessica Mulroney, stiliste në Kanada dhe stilon zonjën e parë. Nuk pritej që shoqja e nuses së ardhshme të ishte kaq e bukur!

Ajo është 37 vjeç dhe është nëna e 3 fëmijëve të mrekullueshëm. Meghan dhe Jessica mendohet të jenë njohur në vitin 2011, në Los Angelos. Ka thashetheme se stilistja bukuroshe do të jetë krahu i djathtë i Meghan për gjatë gjithë dasmës mbretërore, ndërkohë që sot ajo ka mbërritur në Londër bashkë me familjen ne saj për t’iu bashkuar dasmës mbretërore.

LEXO DHE :  Si do të jetë moti sot, e hënë 21 janar 2019

Epo, të jesh stiliste, sigurisht që do të ndihmosh shoqen edhe për të zgjedhur veshjet e dasmës. Dhe Jessica ka bërë zgjedhjen e fustanit të daljes në televizion, për Meghan.

Related image

Ajo është shoqja më e mirë dhe më i besueshëm e Meghan, dhe sigurisht po aq e bukur sa Meghan./E.B- dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.