Meghan duket fantastike në dasmën e mbesës së Dianës, por shihni çfarë i ndodh!

Meghan e veshur shumë bukur me një fustan të gjatë me lule dukej fantastike në dasmën  e  Clelia McCorquale, (mbesës se Dianës) duke tërhequr kështu vëmendjen e të gjithëve. Clelia është vajza e tezes se princ Harry-t, por ajo ka një ngjashmëri të mahnitshme me të të ndjerën.

LEXO DHE :  Me 20 mijë lekë bëhesh ish-i përndjekur dhe mund të aplikosh edhe për azil

Ja dhe momentin kur Meghan ka tërhequr vëmendjen më të madhe, asaj i ka dalë situata nga kontrolli, duke ecur këmba i ka rrëshqitur  dhe sigurisht një detaj i tillë nuk i ka shpëtuar mediave. V.D/Dritare.net/

 Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.