Më thuaj ngjyrën e urinës, të të them si je me shëndetin!

Megjithëse shoqëria ka përparuar, sapo ne flasim për urinën ndjehemi të turpëruar.  Por nuk ka pse ndodh kështu, urina është një proces fiziologjik i njeriut, e cila nxjerr të gjitha toksinat jashtë.

LEXO DHE :  Azilkërkuesit/ Gjermania rekord kthimesh, ja kush e zë vendin kryesor!

Ja pra,  dritare.net ka sjellë për ju një informacion të domosdoshëm, përsa i takon ngjyrës urinës dhe çfarë tregon kjo për ju. Për më shumë shihni fotogalerinë më poshtë./Përshtati:Kadrije Çako/Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.