Me këto modele kaq të bukura çantash, do dukeni super!

Çanta është elementi kryesor për një garderobë femërore, pasi kompleton dhe jep stil në çdo veshje. Këtë verë zgjedhjet janë të shumta, modele të reja kanë dalë në treg dhe është shumë më e thjeshtë të gjeni atë që ju përshtatet.

Por trendi i çantave me madhësi më të vogël ka evoluar shumë. Mund të themi që çantat e vogla janë më të preferuara nga femrat, pasi janë edhe praktike edhe shumë të bukura.

LEXO DHE :  Qeveria anuloi koncesionin Thumanë-Kashar, Vokshi: Studentët nuk përfitojnë asnjë qindarkë

Por këtë verë, çantat që kanë filluar të preferojnë fashionistet janë çanta pak më ndryshe se ato që mbajmë gjithmonë, më artistike dhe më të veçanta. Nuk kanë shumë ngjyra, por janë të bukura dhe shumë praktike në çdo orë të ditës.

Në fotogalerinë që dritare.net sjell, mund t’i shikoni këto modele dhe t’i bëni pjese e garderobës tuaj, sepse janë me të vërtetë fantastike./D.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.