Mbyllet në paqe pjesa e parë Rusi-Egjipt, ja çfarë surpriza ka Salah për kundërshtarët!

 

Mbyllet pjesa e parë midis Rusisë dhe Egjiptit, një ndeshje aktive edhe me kundërsulme të shpejta por u mbyll me rrejta të paprekura.

Fokusi i Rusisë ka qenë Muhamet Sahal që për pak sa nuk shënoi në minutat e fund të pjesës së parë.

Ndërkohë të dyja skuadrat luajnë fortë në mesfushë por pa surpriza për rrezikshmëri goli. Nga një deklaratë e Salah para ndeshjesh ku u shpreh se do të fitoj këtë ndeshje siç duket do ta ketë paksa të vështirë. Të shpresojmë për një lojë më gola në pjesën e dytë./d.m-dritare.net

LEXO DHE :  Duka dhe Idrizi, nëse nuk ekzistojnë, duhet t’i shpikë opozita

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.