Mbrojtësi rus kërkon hakmarrjen: Dua të kafshoj Luis Suarezin

Kur të gjithë presin kush do jetë “viktima” e radhës që do kafshojë këtë Botëror sulmuesi Barcelonës, Luis Suarez, atij i del papritur një rival. Fjala është për mbrojtësin rus, Ilia Kutepov, një nga kundërshtarët e Uruguait në Botëror. Ai thotë se nuk ka aspak frikë prej tij.

LEXO DHE :  Mbyllet gara/ Ja kush janë 13 kandidatët për  Inspektor të Lartë të Drejtësisë!

Kutepov iu përgjigj me humor pyetjes nëse ka frikë se mund të bëhet një nga viktimat e sulmuesit të Barcelonës këtë Botëror.

Ai u shpreh:

“Çfarë, a kam frikë nga Luis Suarezi? Sigurisht që jo. Nëse do të më duhet, do ta kafshoj unë”./d.m-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.