Mbledhja e grupit të PS, Rama i pakënaqur me punën e deputetëve në terren

Kryeministri Edi Rama  është shprehur i pakënaqur me punën e deputetëve në terren, në mbledhjen e grupit parlamentar të PS-së.

Mësohet se Rama ka qenë i prerë me porositë që u ka dhënë deputetëve, të cilëve u ka kërkuar të punojnë sikur zgjedhjet të jenë ketë qershor.

LEXO DHE :  Kujtim Prodani, me dhimbje: Nuk rri dot në shtëpi, më kujtohet nëna

“Angazhimi duhet ë jetë maksimal. Të shpërndaheni nëpër zonat tuaja”- ka urdhëruar Rama në mbledhjen e grupit.V.D/Dritare.net/

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.