Matura shtetërore, ministria publikon përgjigjet e sakta të provimit matematikës

Të gjithë ata që kanë dhënë provimin në lëndën e matematikës do të kenë mundësinë të shohin përgjigjet e sakta, pasi Ministria e Arsimit i ka publikuar ato. Përgjigjet gjenden në webin e ministrisëm ose klikoni ketu provimi . V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Shqiptarët më të frikësuarit në Evropë se mund të humbasin vendin e tyre të punës

 

 

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.